Krucifix
bronz, zbytky zlacení, adjustováno na černě mořeném dubovém kříži s podstavcem, pravděpodobně Francie, 15. - 18. století, výška Krista 17 cm, celková výška 28 cm, poškozená svatozář(Zí)
Přiloženo vývozní povolení
24.11.2018 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Krucifix
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |